Ndroq, tërmeti shkatërron plotësisht shtëpitë (FOTO LAJM)

Pamje shokuese të marra në fshatin Zhurje pranë Ndroqit tregojnë pasojat katastrofike që ka lënë tërmeti i fuqishëm i ditës të djeshme.

Mure të çarë plotësisht, tavanerrëzuar dhe orendi të shkatërruar ishte panorama që të shfaqej brenda këtyre shtëpive të thjeshta fshati që tashme nuk mund të quhen më të tilla.
Shtuar më 22/09/2019, ora 16:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori