Epike! Gruaja i futet lakuriq në dhomë ndërkohë që burri i saj mësues po jepte mësim online (VIDEO)
Pandemia e COVID-19 ka sjellë izolimin e njerëzve në shtëpi, duke bërë që shkollat dhe punët të vazhdojnë punën edhe në shtëpi.

Një rast epik po bën xhiron e rrjetit ku bashkëshortja e një profesori, ka hyrë lakuriq në dhomën ku ai po jepte mësim nga kompjuturi.

Një mësues në Argjentinë, teksa shpjegonte leksionin, është ndërprerë nga bashkëshortja e cila futet në dhomë lakuriq, dhe vazhdon e qetë me idënë që nuk po dilte në kamera. /albeu.com/

Shtuar më 07/04/2020, ora 18:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori