Aksident i frikshëm në autostradën Prishtinë-Shkup, përmbyset kamioni (VIDEO)
Një aksident ka ndodhur në autostradën Prishtinë-Shkup, ku një kamion është rrokullisur.

Indeksonline mëson se nga ky vetaksident ka Të lënduar.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin.

Shtuar më 18/10/2019, ora 17:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori