"Sa gjynah" për dashurinë e humbur të Majk-ut dhe Butrintit

Prej disa ditësh dy artistët kanë lajmruar për publikimin e bashkëpunimit të tyre. Dy artistët janë shprehur se kënga i dedikohet dashurise se tyre të humbur. Huazimet e ndarjes nga Kiara

 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
23.42 %
71.53 %
5.04 %
Total 555 Vota!