Noizy dhe MatoLale nuk flasin me njëri-tjetrin? Ky dyshim zbulon shumë (FOTO LAJM)

Prej 2 vitesh Noizy dhe MatoLale ishin shok me njëri-tjetrin aq sa ky i fundit deklaroi në një emision pak muaj më parë Noizy e ka ndihmuar shumë në botën e muzikës.

Por gjerat kanë ndryshuar. Nga një vëzhgim i Albeu.com dyshja nuk ndiqën më në Instagram ç'ka le të kuptosh se miqësia mes tyre ka marrë fund.

Megjithatë asnjëri nuk e ka konfirmuar prishjen e miqësisë.

Ndërkohë, gjatë verës dyshja pati një bashkëpunim të sukseshëm teksa publikuan klipin "Adrenalinë" e cila ka kapuar reth 13 milion klikime. /albeu.com/
Shtuar më 24/11/2020, ora 19:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori