E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
U grabit nga 3 persona të veshur si policë, kush është biznesmeni nga Durrësi (FOTO LAJM)

Detaje të tjera kanë dalë nga grabitja e ndodhur pak më parë në Shkozet të Durrësit, pre e së cilës ka rënë familja e një biznesmeni.

Të dhënat nga policia bëjnë me dije se grabitësit kanë qënë tre persona të maskuar si policë dhe të armatosur duke i kanë zënë pritë biznesmenti, Elton KElmendi para shtëpisë së tij.

Mësohet se grabitësit kanë grabitur 10 mijë euro dhe kanë rrëmbyer djalin e biznesmenit, por më pas e kanë lënë të lirë disa kilometra më larg.

Elton Kelmendi, merret me transport ndërkombëtar, çka bën të dyshohet se grabitja ka qënë e mirë studiuar dhe biznesmeni ka qënë nën vëzhgimin e grabitësve. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2019, ora 23:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori