TURQI/ Fillon operacioni i kërkimshpëtimit (VIDEO)
Ka filluar operacioni i kërkim shpëtimit në ndërtesat e rrënuara në Turqi ku bëhet me dije se ka disa të shkatërruara plotësisht.

Demi më tani ka njoftim për gjashtë të vdekur dhe 225 të plagosur.
Shtuar më 24/01/2020, ora 21:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori