Shtuan shpejtësinë e hodhën mallin nga dritarja, kapen si në filma shqiptarët
Policia italiane ka vënë në pranga dy shqiptarë të cilët nuk iu bindën urdhrit të autoriteteve për të ndaluar.

Kjo, pasi ata kishin drogë në makinë dhe gjithashtu mijëra euro të cilat nuk i justifikonin dot.

Policia informon se shqiptarët, pasi iu bë shenjë të ndalonin, në fakt nisën të bëjnë manovra dhe rritën shpejtësinë pasi hodhën më parë drogën nga dritarja.

Shqiptarëtcilët nuk bëhen të njohur me emra, janë të moshës 30 dhe 32 vjec dhe ata u tradhtuan nga levizja e menjehershme qe bene sapo pane karabinieret.

Nga kontrolli personal doli se ata kishin me vete shume para qe nuk ishin ne gjendje t’i justifikonin. /albeu.com/
Shtuar më 17/11/2019, ora 09:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori