Shkarkohet Keri i Aviacionit Civil pas super grabitjes në Rinas
Kreu i Avicionit Civil Krislen Keri është shkarkuar nga detyra pas grabitjes së bujshme të disa ditëve më parë në Rinas. AAC është përgjegjës për sigurinë e fluturimeve në Shqipëri.

Keri u emërua në këtë post në fund të vitit 2017, ndërkohë që spiakti gjatë detyrës së tij për favorizim të një kompanie të njohur ajrore për probleme me oraret dhe sigurinë e avionëve. /albeu.com/
Shtuar më 18/04/2019, ora 15:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori