Shembet me lëndë plasëse konvikti në Kamëz
Vazhdojnë shembjet e objekteve të dëmtuara rëndë nga tërmeti i 26 nëntorit.

Ditën e sotme, është shembur me ekzploziv konvikti në zonën e Universitetit Bujqësor të Kamzës.

Pasi studiuan terenin, xhenierët e ushtrisë dhe forcat e IKMT-së shembën ndërtyesën.

Kujtojmë se tërmeti i 26 nëntorit ka shkaktuar 51 viktima, plagosi me qindra të tjerë teksa ka lënë në qiell të hapur me mijëra banorë.
Shtuar më 13/12/2019, ora 16:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori