Rama u jep duart burrave, mbledh vetëm drejtueset gra në takim (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama ka nisur aksionin pas mos hapjes së negociatave me BE.

Ndërkohë që qeveria është në shënjestrën e mediave dhe kundështarëve politikë, Kryemistri Edi Rama ka vendosur të zhvillojë një takim me gratë e bashkive në të gjithë Shqipërinë.

Dukë lenë kështu në hije burrat, Rama ka njoftuar se të martën do të zhvillojë një takim me këshilltaret gra dhe zv/kryetarët gra të 61 bashkive të Shqipërisë. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2019, ora 17:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori