Punimet në kabina, ja zonat e Tiranës që do të jenë dy ditë pa drita
OSHEE ka njoftuar qytetarët se nesër dhe mbipasnesër, përkatësisht me 14 dhe 16 dhjetor, në disa zona në kryeqytet nuk do të ketë energji elektrike, për shkak të punimeve në kabina.

Postimi i plotë:


Stakim, 14 dhe 16 Dhjetor

Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datën 14 dhe 16 dhjetor do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë.

14 dhjetor, 09:00-15:00, pjesërisht rrugët: “Ismail Qemali”, “Vaso Pasha”

09:00-13">00-13:30, zona Valias pjesërisht

16 dhjetor, 09:00-13">00-13:30, Bathore, pjesërisht
Shtuar më 13/12/2019, ora 23:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori