Protestuesja e Unazës: Ambasadori më nxorri gishtin e mesit
Banorët e Unazës së Re kanë treguar se ambasadori Borchardt u ka nxjerrë gishtin e msit banorëve të Astirit.

“Teksa ne banorët dhe përfaqësues të Opozitës jemi mbledhur këtu në mbështetje të ish-deputetit Klevis Balliu dhe banorëve, ambasadori Bochard na drejtoi gishtin mesit.

Na dha këtë lloj përshendetjej, kjo është një turp. Gratë shqiptare nuk e tolerojnë dhe meritojnë këtë sjellje.

Ata janë mësuar me gratë e parlamentit të krimit por ne nuk e tolerojmë këtë,”- tregon një vajzë.
Shtuar më 13/10/2019, ora 22:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori