Pamjet, si ambasadori ngre gishtin e mesit ndaj protestuesve në Tiranë
Ditën e sotme një protestestuese deklaroi se Bernard Borchardt, ambassador i OSBEE në vendin tonë kishte ngritur gishtin tregues në drejtim të tyre kur njëri nga protestuesit kishte thirrur “Rama Ik”

Në foto shihet qartë Borchardt në shoqërinë e një zonje në krah, ngre lart gishtin tregues, duke fyer dhjetra gra që kërkojnë lirimin nga qelitë të burrave dhe djemve të tyre.
Shtuar më 13/10/2019, ora 23:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori