Miqtë e çiftit ngrenë dyshime për helmimin misterioz: Kush e bëri këtë gjë? (FOTO LAJM)

Askush nuk e di të vërtetë pse çifti i ri i sapomartuar, Olsian dhe Rezarta Hajdari u vetëhelmuan mbrëmjen e të enjtes pak ditë pasi kishin bërë edhe dasmën.

Nëna e dhëndrit të ri, që po lufton me jetën në spital, ka gjetur ciftin në gjendje të rëndë në banesë dhe ka lajmëruar të afërmit e policinë.

Teksa ngjarja mbetet ende misterioze dhe pritet qe përmirësimi i gjendjesOlsianit të hedhë dritë për atë që ka ndodhur, miqtë që shkruajnë në rrjetet sociale ngrenë edhe dyshimin se mund të ketë qenë një person i tretë që mund të ketë pasur gisht në ngjarje.

Nuk dihet asgjë deri më tani, teksa policia po vijon hetimet.
Shtuar më 14/12/2019, ora 18:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori