Meta shkëputet nga "lufta" me Ramën: Poston foton e pazakontë në fundjavë
Pas debateve për teatrin dhe paralajmërimin për shpërndarjen e Kuvendit, Meta ka vendosur të "arratiset".

Presidenti Ilir Meta ka vendosur që këtë fundjavë të shijojë natyrën dhe qetësinë që ajo ofron.

Kreu i Shtetit ka publikuar së fundmi një fotorrjetin social Facebook ku shfaqet duke buzëqeshur.

"Një e shtunë në Vishje, plot diell, relaks dhe reflektim", shkruan ai.
Shtuar më 23/05/2020, ora 18:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori