Meta plas "bombën": Votat u shtuan se bënë seks me njëra-tjetrën në kuti (FOTO LAJM)

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta vijon sulmet ndaj KQZ-së në lidhje me zgjedhjet e 30 qershorit që sipas tij ishin farsë.

Në një postim së fundmi Meta ka befasuar ndjekësit duke publikuar në Facebook statusin e një personi i cili që thotë se "kanë bërë seks votat me njëra tjetrën brenda kutive të votimit dhe janë shumuar".

"Të dashur miq! Duke ju uruar një të diele sa më relaksuese e çlodhëse ju ftoj të gjithëve të gjeni një shpjegim shkencor të shumimit të votave mbi numrin e pjesëmarrësve të votimeve të 30 qershorit" shkruan Meta.

Shtuar më 07/07/2019, ora 11:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori