E FUNDIT/ Makina përplas 10 vjeçarin në Vlorë
Me kofanon ngritur dhe gomë të hequr, shtohet misteri mbi vrasjen e 23 vjeçarit në Fier
Shtohet misteri në lidhje me vrasjen e Florian Selimit në Fier, i cili u gjet i pajetë në një kanal pasi ishte goditur me thikë.

Në vendin e ngjarjes është gjetur edhe një makinë, e cila është e tija.

Makina është gjetur me kofanon hapur dhe një gomë të hequr, ç'ka bën që policia të dyshojë paraprakisht se ai ka pësuar një aksident.

Nuk dihet ende se çfarë ka që Selimi të qëllohet me thikë duke humbur edhe jetën.

Policia dyshon për një konfliktz të çastit, megjithatë po hetohen edhe pista të tjera siç është edhe djegia e një makine prej tij disa vite më parë. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2019, ora 08:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori