Kryebashkiaku socialist i Bulqizës u kap duke konsumuar kokainë, reagon ashpër Hajdari
Ditën e sotme qarkulloi me shpejtësi videoja se si kryebashkiaku socialist i Bulqizës po konsumonte kokainë në një lokal të hapur.

Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar pas publikimit të videos së kryebashkiakut të Bulqizës duke konsumuar lëndë narkotike në një lokal.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale deputetja shprehet se Bulqiza një vend me pasuri minerale prej vitesh është shfrytëzuar nga politikanë e biznesmenë.

“Një vend me pasuri minerale si Bulqiza, prej vitesh është shfrytëzuar nga politikanë e biznesmenë.

Qytetarëve të këtij vendi nuk ju ofrohet asgjë më shumë se mjerim dhe varfëri, ndërkohë që kryebashkiakë përcaktohen konsumatorë të kokainës dhe bashkëpunues të drogës”, shkruan ajo në një postim në Facebook.
Shtuar më 22/01/2020, ora 21:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori