Kavajë, autobusi përplas furgonin dhe një makinë
Një aksident ka ndodhur në Kavajë mbrëmjen e sotme.

Burime nga policia thanë se një autobus ka përplasur një furgon dhe nje makine.

Ende nuk dihet sa është numri i të plagosurve, por mësohet se dy ambulanca kanë shkuar në vendngjarje.

Policia ka nisur hetimet për rastin.
Shtuar më 15/09/2019, ora 21:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori