I lodhur dhe i vrenjtur në fytyrë, kështu u kthye Rama nga Berlini (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama është fotografuar në avion teksa kthehej nga vizita 3 ditore në Gjermani.

foto ai shihet të jetë i lodhur, e cila të le të mendosh se vizitaGjermani nuk ka qenë dhe aq e qetë për të.

Kjo gjë për shkak të presionit dhe kushteve të reja që i kanë vënë autoritet e vendit më të rëndësishëm në BE, lidhur me hapjen e negociatave. Rama shfaqet në avion.

Rama takoi në Berlin kanacelaren Merkel, por sipas njoftimit që bëri pala gjermane, besohet se ka qënë një bisedë e ftohtë, ku ajo nuk ka dhënë një premtim për të hapur negociatat.

Shtuar më 16/09/2019, ora 09:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori