Zjarr te konviktet e Qytet Studentit, digjet banesa pranë tyre (VIDEO)
Një zjarr ka rënë pranë konvikteve të Qytet Studentit në Tiranë.

Siç shihet edhe nga pamjet, zjarri ka përfshirë një siperfaqe të konsiderueshme duke rrezikuar edhe konviktet e studenteve.

Mesohet se është djegur edhe një banesë. Forca të shumta zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje dhe po përpiqen të shuajnë flakët.

Kushtet atmosferike me erë bëjnë edhe më të vështirë ndërhyrjen e zjarrfikësve, ndërkohë që flakët po përhapen me shpejtësi.


Zjarri ne qytetin studenti (3) on Vidnews.
Zjarri ne qytetin studenti (1).mp4 on Vidnews.
Zjarri ne qytetin studenti (2).mp4 on Vidnews.

Shtuar më 19/09/2019, ora 15:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori