E FUNDIT/ Tritol makinës së një gruaje në Fier
Pëlqej
Një makinë ka shpërthyer në flakë gjatë orëve të para të ditës së sotme në Fier.

Nga të dhënat e para dyshohet se kemi të bëjmë me një lëndë eksplozive që i është vendosur një makine tip "Nissan" në pronësi të një mësueseje.

“Më datë 16.04.2018, në lagjen ‘1 Maj’, Patos, është djegur pjesërisht mjeti tip ‘Nissan’, në pronësi të shtetases E.A, banuese në Patos.
Dyshohet se ne pjesen e perparme të mjetit eshte vendosur lëndë plasëse eksploziv.Punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit”, deklaron Policia e Fierit.
Shtuar më 16/04/2018, ora 15:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori