RENEA zbarkon në lagjen e Licëve në Shkodër dhe arreston 4 të rrezikshmit
Policia e Shtetit dhe RENEA kanë blinduar në orët e vona Shkodrën.

Burimet bëjnë me dije se janë vënë në pranga 4 persona.

Nga informacionet e para mësohet se një nga të arrestuarit është kushëriri i Barush Bregut.
Shtuar më 14/12/2019, ora 23:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori