Kaosi në Kakavijë, dy të moshuar dërgohen me urgjencë në spital
Dy të moshuar në Kakavijë janë nisur drejt spitalit për shkak të gjendjes së rënduar shëndetësore.

Kujtojmë që në Kakavijë situata është kaotike.

Ditën e djeshme radhët e gjata bënë që qytetarët të fikin makinat dhe të dalin në hije për t'i shpëtuar temperaturave të nxehta.

Masat COVID-19 janë një nga shkaktarët e këtij kaosi në pikën kufitare.
Shtuar më 14/08/2020, ora 11:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori