E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
Gjendet një person i pajetë në Korçë, dyshimet e para
Një 65-vjeçar është gjetur i pajetë pasditen e sotme në fshatin Çiflig të Korcës.

Viktima është shtetasi me inicialet V.M., 65-vjeç trupi i të cilit u gjet nga fqinjët dhe është dërguar në morg për autopsinë mjeko-ligjore.

Sipas raportimeve paraprake, viktima ishte duke shkuar në punë, ndërsa dyshohet se ndërroi jetë nga një atak kardiak pasi nuk ka shenja dhune në trup.
Shtuar më 12/01/2019, ora 17:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori