Dy persona të prekur me koronavirus në Vaun e Dejës
qarkun e Shkodrës është rritur numri i të prekurve me koronavirus.

Mësohet se në Vaun e Dejës, dy persona kanë rezultuar pozitiv.

Te prekurit janë familjarë të 35-vjeçarit, i cili iu shtua dje listës se të prekurveQarkun Shkodër.

Nena dhe kunata e 35 vjeçarit kane rezultuar pozitiv.

Në total numri i të prekurveqarkun e Shkodrës ka shkuar në 8, raporton Oranews.

Sipas ministrisë së Shëndetësisë në total numri i të prekurve me covid-19 ka shkuar në 197, ndërsa vetëm në 24 orët e fundit 11 raste kanë rezultuar pozitiv.
Shtuar më 28/03/2020, ora 17:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori