Do të shkriheni së qeshuri, memet për koronavirusin që nuk duhen humbur (FOTO LAJM)

Pandemia e shkaktuar nga koronavirusi i ri, COVID-19 ka shkaktuar deri tani 1,380,211 të infektuar dhe 78,226 të vdekur.

Ndërkohë që Shqipëria sot ka përjetuar një ulje të ndjeshme të të prekurish, me vetëm 6 raste dhe deri tani 22 viktima, njerëzit kanë gjetur mënyrën më argëtuese për t'ju larguar stresit të izolimit.

Memet e bashkëngjitura në lajm, janë padyshim "antibiotiku" i këtyre ditëve stresuese që po kalojmë ndërkohë që izolimi ende nuk dihet sa mund të zgjasë.
Shtuar më 07/04/2020, ora 17:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori