Dikur me anije e sot me aviona, realiteti i trishtë i Shqipërisë (FOTO LAJM)

Grfisti i njohur Avni Delvina ka vendosur të paraqese me art situaën në të cilën ndodhet vendi ynë.

“Dikur me anije… e sot me aviona !!!!”, shkruan ai në tekstin që shoqëron punimin e radhës.

Ja postimi i tij i plotë:

Grafike me titull “RILINDJA, kjo shkaterrimtare e Shqiperise

Dikur me anije… e sot me aviona !!!!

Ajo që bie në sy është dhe logoja e Air Albania në bordin e avionit, duke i dhënë këshut një "goditjet" edhe më të madhe realitetit shqiptar.

Shtuar më 16/09/2019, ora 12:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori