Dalin pamjet, deputeti i njohur paska shërbyer si polic (FOTO LAJM)

Deputeti Adriatik Alimadhi ka zgjedhur 107 vjetorin e krijimit të Policisë së Shtetit, për tw zbuluar pwr ndjekwsit e tij se dikur ka shwrbyer si efektiv policie.

"Nostalgji!

Me rastin e ditës së krijimit të policisë së shtetit Shqiptarë, pjesë e këtij shërbimi të rëndësishëm për të siguruar rendin dhe qetësinë shqiptarëve, në vite shumë të vështira, kisha kënaqësinë ti shërbeja vendit tim, me përkushtim, vendosmëri dhe ndershmëri disa vite me radhë.

Në këtë ditë të rëndësishme për të gjithë punonjësit që shërbejnë çdo sekondë, çdo minutë, çdo orë, ditë dhe vite me radhë respektë të veçantë për secilin nga ju dhe ju shprehë mirënjohjen time të thellë.

Urime ditën tuaj të themelimit, të Policisë së Shtetit Shqiptarë.”, shkruan Alimadhi përkrah fotos./albeu.com/

Shtuar më 13/01/2020, ora 20:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori