Atentati me një të vrarë, Ardi Veliu niset me urgjencë drejt Elbasanit
Mbrëmjen e sotme në Peqin ndodhi një ngjarje e rëndë ku një i ri u ekzekutua me armë zjarri ndërsa miku i tij gjendet në spital për t'u kuruar.

Pas atentatit që u regjistrua mbrëmjen e sotme në një fshat të Peqinit, ku një 26-vjeçar u vra dhe një tjetër u plagos, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, është nisur me urgjencë drejt Elbasanit.


Burime për mediat raportojnë se Veliu po zhvillon një takim me drejtuesit e policisë së këtij qarku, për t’u informuar në lidhje me ngjarjen në fjalë.

Shtuar më 13/12/2019, ora 22:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori