Aktori i njohur i humorit humb njeriun e afërt: Pse s'të thashë më shpesh "të dua"!

Aktori i njohur i humorit shqiptar, Albano Bogdo është përballur sot me një lajm të hidhur.

Ai ka humbur një nga personat më të shtrenjtë në jetën e tij dhe këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi në Instagram.

Fotografinë ku duket gjyshja e ndjerë, aktori e shoqëron me një shkrim tepër prekës.

"Tani, fli e qetë, e shtrenjta ime. Bashkohu me gjyshin, i cili, sic thoshe vetë, po të priste. Tani që më le, e kuptoj. Ato miliona herë që të kam thënë se sa të dua, nuk mjaftojnë.

Duhet të të kisha thënë më shumë. Por, vazhdo më shih nga lart. Do të ta them përditë, derisa të bashkohem dhe unë me ju.

Fli e qetë më në fund Stoli Bogdo", shkruan Albano Bogdo.

Shtuar më 18/02/2020, ora 19:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori