Aksident i rëndë në Elbasan, Benzi luksoz përplaset me Golf-in
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan-Metalurgji.

Mësohet se dy automjete tip Golf 6 dhe C Class i ri, janë përplasur dhe për pasojë është plagosur drejtuesi i Golf 6, gjendja shëndetësore e të cilit nuk dihet ende.

Pòlicia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet. /albeu.com/

Shtuar më 04/06/2020, ora 23:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori