COVID-19 shkakton tragjedi, u merr jetën dy vëllezërve (FOTO LAJM)

COVID-19 ka shkaktuar një tragjedi familjare në Mat. Koronavirusi u ka marrë jetën dy vëllezërve brenda 24 orëve. Bëhet fjalë për vëllezrit Luan Domi 55 vjeç dhe Fatmir Domi 60 vjeç Shifrat

 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
23.29 %
71.14 %
5.55 %
Total 558 Vota!