Roberti dhe Nora nuk qenkan divorcuar, zbulohet e vërteta (VIDEO)
Robert Berisha ka sqaruar përfundimisht gjithçka rreth ndarjes nga Nora Istrefi.

Robert Berisha ishte i ftuar sonte (e premte) në një intervistë ekskluzive për “Mirage”.

Gjatë muajit gusht, këngëtari e kishte konfirmuar ndarjen nga Nora, ndërsa për “Mirage”, vendosi të flasë për herë të parë rreth kësaj teme.

Ai u dha fund të gjitha thashethemeve që kanë qarkulluar që prej kohës kur u dha lajmi për ndarjen e tyre.

/Lajmi.net/
Shtuar më 01/11/2019, ora 21:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori