Rita Ora pozon pothuajse "Topless", ka një mesazh për ju (FOTO)
Këngëtarja e mirënjohur me origjinë nga Kosova Rita Ora ka postuar një foto mjaft të nxehët në Instagram nga Los Angels.

Ora foton pothuajse pa ‘topless’ e shoqëroi me një koment mjaft interesant.

"Duajeni jetën ju lutem, mbrojeni zemrën dhe bëhu krenar me vetën" shkroi Rita Ora në instagram.


Ndoshta Rita këtë mesazh e shkroi pasi më herët kujtoi shoqen e saj Caroline Flack e cila është gjetur e vdekur sot në banesën e saj në Londër, dhe për të cilën Rita po ashtu shkroi me një postim në Instagram.
Shtuar më 16/02/2020, ora 23:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori