Parashikoi koronavirusin në 2018? Seriali i famshmëm bëhet viral (VIDEO)
"My Secret Terrius" është bërë viralrrjet së fundmi si shkak i tronditjes së ndjekësve se në këtë serial të 2018 është parashikuar dukshëm koronavirusi.

Në episodin e 10 të serialit një skenë përshkruan se si një koronavirus është krijuar nga terroristët për t'u përdorur si armë, duke lënë mjekët të dëshpëruar për të gjetur një kurë.

Ekzistojnë disa lloje të ndryshme të koronavirusit, përfshirë atë që çoi në shpërthimin e "MERS" në 2015 dhe atë më të fundit, që shkakton sëmundjen Covid-19.

"My Secret Terrius" fillimisht transmetoi në kanalin e Koresë së Jugut MBC dhe u shfaq në Netflix më vonë.

rrjet kanë shpërthyer diskutime nga më të ndryshmet ku ndjekësit akuzojnë dhe janë të frikësuar nga seriali.

Gjithsesi kjo mund të jetë thjesht një rastësi./albeu.com/
Shtuar më 31/03/2020, ora 18:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori