Nuk do e shihni më bjonde, Xhemi Shehu ndryshon krejtësisht stil (FOTO LAJM)

Moderatoren Xhemi Shehu prej vitesh jemi mësuar ta shohim bjonde, por mesa duket erdhi koha për ndryshim.

Pak më parë, Xhemi ka ndarë një foto në Instagramin e saj ku shfaqet me flokët ngjyrë gështenjë dhe duket kaq natyrale.

Komentet në foto janë të shumta dhe miqtë e kanë mirëpritur ndryshimin e saj.

E teksa në foto buzëqesh, Xhemi me siguri po mbush zemrën plot nga komplimentat.

Po ju, si ju pëlqen më shumë moderatorja?!/albeu.com/

Shtuar më 17/11/2019, ora 18:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori