Mjekja që po "çmend" rrjetin, çfarë fshihet poshtë përparses së bardhë (FOTO LAJM)

Një praktikante e mjekësisë tradicionale në Kinë është bërë e famshme pasi ka treguar se çfarë fshihet poshtë përparëses së saj të bardhë: një trup i tonifikuar me muskuj.

E "çmendur" pas palestrës, Yuan Herong filloi që të bënte ushtrime fizike dy vite më parë, pasi donte që të dukej më e fortë.

Më një qëllim të vetëm në mendje, ajo shkoi në palestër në 5 ditë të javës, pavarësisht çdo gjëje, dhe tashmë ka një trup perfekt.

Veç trupit muskuloz, 30-vjeçarja ka gjithashtu edhe një numër të madh ndjekësish në mediat e saj sociale.

Zonjusha Yuan punon si mjeke në një klinikë të mjekësisë tradicionale në qytetin Qingdao, Kinë.

Shtuar më 13/11/2019, ora 10:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori