Majlinda Bregu ndryshoi look dhe të gjithë u surprizuan (FOTO LAJM)

Majlinda Bregu njihet si një ndër figurat e njohura të politikës që kujdeset vazhdimisht për imazhin e saj!

Gjtihnjë e kemi parë shumë të kuruar, por këtë herë ajo ka vendosur të na befasojë duke ndryshuar look dhe përfundimi: Duket sërish yll!

Ish-ministrja ka prerë flokët me baluke dhe jo vetëm. Gjatësia e flokëve tani i vjen te supet dhe këto ondet i duken akoma më bukur!

Me sa duket, kjo është koha e duhur për ndryshim dhe nuk na mbetet gjë tjetër veçse të shkojmë me vrap në parukeri!


Shtuar më 14/10/2019, ora 10:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori