Krejt papritur, aktorja shqiptare rruan kokën dhe duket kaq ndryshe (FOTO LAJM)

Ana Haxhimali është një ndër aktoret e serialit LLT që bëri namin ne botën online.

Të gjitha aktoret u kthyen në më të dashurat e publikur dhe fituan kështu një numër të madh fansah.

Për momentin, Ana po bën një pushim nga Instagrami, ndaj në profilin e saj nuk duket asnjë postim me modelin e ri të flokëve. Por qe Megi Pojani që zbuloi se në fakt Ana i është bashkuar grupit të vajzave që zgjodhën të rruajnë kokën. Siç mund ta shihni, aktorja e #Love#Likes#Tirana duket kaq ndryshe me modelin që jo të gjithë do të guxonin.


Së shpejti, pritet të nisin xhirimet e sezonit të dytë të #LLT ndaj me gjasë Xhenin (roli i Anës në serial) do ta shohim ndryshe.

Ashtu si me Dafinën, duket se ky model flokësh është bërë fiks për vajzat me fytyrë të rrumbullakët dhe tipare shprehëse.
Shtuar më 25/08/2019, ora 17:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori