Ju po thani së ftohti, ndërsa Albërie Hadërgjonaj e nis 2020 "zjarr" me bikini (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

E fillova me ☀️ 2020🥂

A post shared by Alberije (@alberije_hadergjonaj) on

Duket se viti 2020">2020 ka nisur në mënyrën më të mirë për këngëtaren Albërije Hadërgjonaj, e cila po shijon ditët e saj të relaksit në një vend bregdetar.

Këngëtarja ka udhëtuar drejt Meksikës dhe ‘po piqet’ në diell për qejfin e saj.

Madje, ajo ndau në Instagram një foto që na e bëri zili të gjithëve jo vetëm vendin ku po pushon, por edhe trupin e saj bombë!

Albërija ka pozuar me bikini dhe një kapele mbi kokë, teksa ecën bregut të detit duke qeshur.

“E fillova me ☀️ 2020">2020🥂”- shkruan këngëtarja krahas fotos ku kanë vërshuar komplimentet.

Shtuar më 06/01/2020, ora 08:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori