I la të gjithë gojëhapur, por e pabesueshme sa kushtoi fustani i Norës (FOTO LAJM)

Pas ndarjes nga Robert Berisha, Nora Istrefi për pak kohë u distancua nga rrjetet sociale për të mos u përfshirë në vorbullin e lajmeve të shumta që po qarkullonin për ta. Por më vonë këngëtarja u rikthye duke tërhequr vazhdimisht vëmendjen me postimet e saj.

Në fotot e fundit Nora i la gojëhapur fansat e veshur me një fustan të zi me lule, taka të kuqe dhe një look mahnitës.

Mirëpo për fustanin këngëtarja ka harxhuar vetëm 40 euro. Ndërsa aksesorët e tjerë që ka përdorur janë më të shtrenjtë.

Faqja "whattheywearin" bën të ditur se çanta Dior që mban Nora kushton 2800 euro dhe vathët 465 euro.
Shtuar më 18/10/2019, ora 17:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori