I hap këmbët vetëm t'ju bëj...! Bleona, me tërbim ndaj fansave (FOTO LAJM)

Bleona Qereti është përplasur me një komentues në rrjetet sociale, ndërsa ka publikuar një video.

“Hape këmbët dhe ua kalove të gjithave”, i shkruan komentuesi.

Ndërsa këngëtarja ia kthen:

Këmbët unë i hap vetëm kur jam e detyruar ti bëj Sh**EN në kokë njerëzve si puna jote. Është e vetmja mënyrë që mos të lagem vetë! Kupton, kafshë e egër e pyllit”.
Shtuar më 24/08/2019, ora 10:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori