I dolën të gjitha! Moderatorja rrëzohet në mes të skenës të "Dance with Me" (VIDEO)
rezantuesja e njohur, Stela Kotri është rrëzuar gjatë hapjes së spektaklit të kërcimit “Dance with me” teksa hynte në skenë bashkë me partnerin e saj, Valer Kolnikajn.

Teksa hynin të buzëqeshur, moderatores i rrëshkiti sandajla dhe ra në tokë për të çuar me shpejtësi në të qintën e sekondës.

“Dhe mbrëmja e djeshme nisi ashtu siç duhet me një prezantim spektakolar Valter Kolnikaj pasi më le të bie si zonjë, të paktën me ringrite me dinjitet”, ka shkruar krahas videos.
Shtuar më 13/11/2019, ora 19:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori