Eni Koçi s'po gjen rehat, pas ngjyrës së kuqe ndryshon përsëri look (FOTO LAJM)

Nuk e dimë se kur do ndalojë me eksperimentet e flokëve, por Eni Koçi sapo na befasoi të gjithëve.

Rreth 2 javë më parë ajo i bëri flokët e kuqe duke u kthyer pas në kohë dhe pak minuta më parë i ka lyer flokët rozë.

Nëpërmjet postimeve në Instagram këngëtarja u ka prezantuar fansave look-un e ri dhe kjo ngjyrë duket se do të bëjë namin këtë sezon.

Më herët Enin e kemi parë të eksperimentojë në të gjitha nuancat e bjondes dhe habitemi se si ka akoma flokë aq të shëndetshëm.

Shtuar më 25/08/2019, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori