Sekretet e yjeve: Ç'bëjnë gratë e famshme për një trup perfekt? (FOTO LAJM)

Si një sirenë e vërtetë italiane që është, Sophia Loren i dashuron makaronat kaq shumë sa madje botoi dhe një libër për to. Sipas saj, sasi të vogla makaronash çdo ditë ndihmojnë trupin të marrë sasinë e duhur të karbohidrateve pa u shëndoshur.

Të gjitha tundohemi të dimë se si ja dalin yjet të qëndrojnë shumicën e kohës në formën më të mirë fizike. A ka ndonjë sekret? A mund ta dimë çfarë hanë?

Në fotogalerinë e mësipërme do të gjeni "sekretin" e grave më të përfolura për format pefekte.
Shtuar më 25/03/2020, ora 22:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori