Sekretet e yjeve: Ç'bëjnë gratë e famshme për një trup perfekt? (FOTO LAJM)

Ish-ëngjëlli i Victoria’s Secret, Miranda Kerr, nuk e ka mbajtur asnjëherë sekret metodën e saj. Ajo thotë që konsumon çdo ditë një lugë me vaj arre kokosi. Kjo është diçka që e sugjerojnë dhe ekspertët e dietave dhe shëndetit. Por për të patur muskujt e saj të barkut nuk mjafton vetëm vaji i kokosit. Sipas Kerr, sa më shumë marrëdhënie seksuale të kesh, aq më i tonifikuar do jetë trupi juaj.

Të gjitha tundohemi të dimë se si ja dalin yjet të qëndrojnë shumicën e kohës në formën më të mirë fizike. A ka ndonjë sekret? A mund ta dimë çfarë hanë?

Në fotogalerinë e mësipërme do të gjeni "sekretin" e grave më të përfolura për format pefekte.
Shtuar më 25/03/2020, ora 22:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori