Mënyrat më të zgjuara për të ripërdorur një shishe plastike, shpëto planetin (FOTO LAJM)

Në vend që ti lëmë shishet dhe objektet e tjera plastike të kthehen në një rrezik të vertetë për planetin tonë, ka 1001 mënyra për ti ripërdorur ato.

Në fotogalerinë e mësipërme gjeni disa sugjerime të dobishme përveç atyre që ju i kreni krijuar vet.
Shtuar më 20/09/2019, ora 14:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori