'Disney' sjell filmin e animuar kushtuar bebes mbretërore (VIDEO)
Vetëm pak ditë pas lindjes, bebja mbretërore gëzon filmin e parë kushtuar tërësisht ardhjes së tij në jetë.

Në videon e publikuar nga kompanie gjigande e filmave 'Disney', arushi Pooh drejtohet me një libër në dorë drejt kështjellës Windsor. Libri është një dhuratë nga arushi për Meghan dhe Harry-n.

Në momentit kur ata nisin të shfletojnë librin, në ekran del edhe krevati i vogëlushit Archie, i cili mban të gdhendur emrin e tij.
Shtuar më 14/05/2019, ora 14:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori